PORADY PRAKTYKA

  • Jakie są najczęstsze błędy w reklamie internetowej?
  • Jakie liczby musisz poznać, by wiedzieć, że reklama Ci się opłaca?
  • Jak zaoszczędzić pieniądze i sprowadzać na stronę tylko właściwych klientów?

Twoje imię:

Twój email:

Wacław Rejdych - Berendsohn Polska

 

Ziemowit Handke - Active Spa Sp. z o.o.

zhReklamę AdWords robiliśmy sami lub przez niewyspecjalizowaną zaprzyjaźnioną agencję reklamową. Oczywiście wyniki były, bo płaciliśmy, dobieraliśmy słowa, ale nie były wykorzystane ani long tail, ani wszystkie możliwości AdWords. Zmiany były wolne, nie wykorzystywaliśmy Google Analytics do optymalizacji kampanii.

Działania specjalistów z Suport objęły prowadzenie i ciągłe ulepszanie kampanii AdWords, rekomendacje odnośnie optymalizacji strony www oraz bieżące podsumowywanie działań i planowanie kolejnych.

Główna korzyść płynąca ze współpracy to świadomość, że narzędzie, jakim jest AdWords, jest wykorzystywane maksymalnie w stosunku do jego możliwości. Budżet jest podobny (i to razem z wynagrodzeniem dla agencji), a jesteśmy (przynajmniej subiektywnie) na wyższych pozycjach, reklamy są dokładniejsze, lepiej dopasowane i choć generują mniejszy ruch, przynoszą lepszy efekt.

We współpracy najbardziej sobie cenię odpowiedzialność, terminowość, poczucie "bycia zaopiekowanym". Ponadto otrzymujemy wskazówki umożliwiające wpisanie AdWords w szerszy kontekst działań promocyjnych np. kampanii pro-sprzedażowych z landing pagem, z optymalizacją wizualną strony, ustawieniem ścieżek, konwersją i Google Analytics.

Ziemowit Handke

podpis ZH

 

Justyna Dziuma - właścicielka agencji interaktywnej 3W

 

Monika Jurczyk - Akademia Osy

Osa ref

Wojciech Dusza - Tekwoj Fabryka Mebli

Tekwoj logo

Tekwoj ref

Karolina Kita - Sklep Wina Świata

 

 

Gerda Sowa - Sowosz Sp. z o.o.

Sowosz logo

Sowosz ref

Tomasz Gębka - portal Giftsonline.pl

Gifts logo

Giftsonline

Firma Dwornik

logo dwornik

dwornik

Jerzy Guzy - właściciel firmy JFG

baner

Po uruchomieniu strony internetowej dla swojej firmy, potrzebowałem także nowych klientów, którzy dotrą do mojej oferty poprzez Internet.

Dlatego też, ze względu na wcześniejszą udaną współpracę, zleciłem ludziom z firmy SUPORT reklamę w Google. Dzięki tej kampanii zdobyłem tylu klientów, że jestem przekonany, iż kampania zarobiła na siebie.

Dodatkowo była ona prowadzona w sposób profesjonalny i bardzo aktywny - mogłem liczyć na stały kontakt z osobami odpowiedzialnymi za moją kampanię i ulepszenia, np. słów kluczowych, za pomocą których Internauci wyszukiwali moją ofertę.

Zdecydowanie polecam usługi SUPORT firmom, które chcą zdobywać klientów przez Internet.

podpis

Grzegorz Mikunda - Naczepy24 Sp. z o.o.

banernaczepy

Już od 2 lat korzystam z usług firmy Suport. Ich specjaliści pomagają mi zdobywać klientów przez Internet.

Prowadzą moja stronę www, dbają o kampanie reklamowe w Google - linki sponsorowane i pozycjonowanie.

Oprócz tego mogę liczyć na ich pomoc w przy ulepszaniu skuteczności strony. Na przykład dzięki zaproponowanym przez nich udoskonaleniom na mojej stronie www jestem w stanie stwierdzić, które zapytania wysyłane przez klientów pochodzą z Google, a które z innych miejsc gdzie się reklamuję.

Jestem osobą dociekliwą i pomysłową. Dlatego nieraz sam proponuję różne udoskonalenia w reklamie. Zawsze mogę liczyć na opinię specjalistów z Suport, a jeśli mój pomysł ma sens, na jego wprowadzenie w życie.

Grzegorz Mikunda - Naczepy24 Sp. z.o.o.

podpismik

 

Krzysztof Sklorz - Centrum Klinkieru

banerck

Usługi firmy Suport polecił mi mój znajomy.

Dzięki tej współpracy, już ponad 2 lata link do mojej strony jest obecny na pierwszej stronie Google.

Ze względu na sezonowość w mojej branży ważne jest dla mnie różnicowanie intensywności reklamy i wydatków w różnych porach roku. Z łatwością mogę to zmieniać, wystarczy jeden e-mail do mojego opiekuna i sprawa załatwiona.

Co miesiąc dostaję raporty o moich pozycjach w Google, ilości wyświetleń i kliknięć.

Polecam współpracę z ludźmi z firmy Suport każdemu właścicielowi firmy, który nie do końca jest zorientowany, co i jak w Internecie działa, ale chciałby tam zaistnieć.

podpisck

Piotr Matyjaśkiewicz - właściciel InBrand

banerinbrand

 

Firma Suport Mirosław Kryska obsługuje nasze kampanie reklamowe realizowane w wyszukiwarce Google. Przed rozpoczęciem współpracy z Suport zajmowaliśmy się kampaniami we własnym zakresie, jednak działania podjęte przez Suport pozwoliły zoptymalizować koszty i uzyskać lepsze rezultaty w ramach tego samego budżetu reklamowego.

Współpracę z Suport cenimy sobie za bardzo dobre rezultaty zlecanych działań, a także za profesjonalną informację zwrotną dotyczącą naszych kampanii oraz kompetentną i bardzo miłą obsługę.

Nasze doświadczenie ze współpracy z firmą Suport pozwala nam rekomendować Pana Mirosława Kryskę oraz jego Zespół jako profesjonalistów, z pasją wykonujących swoją pracę, której efekty w mierzalny sposób przekładają się na zainteresowanie naszymi produktami.

podpisinbrand