PORADY PRAKTYKA

  • Jakie są najczęstsze błędy w reklamie internetowej?
  • Jakie liczby musisz poznać, by wiedzieć, że reklama Ci się opłaca?
  • Jak zaoszczędzić pieniądze i sprowadzać na stronę tylko właściwych klientów?

Twoje imię:

Twój email:

Justyna Dziuma, 3W rekomenduje współpracę z hostingiem Niebieski.net

Karolina Kita, Wina Świata

 

Leszek Kaiser poleca Suport do obsługi autorespondera Fump

Referencja dla hostingu Niebieski.net oraz autorespondera Fump

Dariusz Malarek poleca - Hosting Niebieski.net, Suport Chrzanów, Mirosław Kryska

Krzysztof Pawlik FERMAG S.C.

fermag logo

Zależało mi na tym, aby moja firma zaistniała w Internecie.
Chciałem dostarczyć swoim odbiorcom kompleksowej informacji o mojej ofercie i firmie.
Dzięki pracownikom firmy Suport osiągnąłem swój cel.

Od wielu lat korzystam z usług Suport. Nie tylko zamówiłem u nich stronę internetową, ale także usługi hostingowe, z których jestem bardzo zadowolony.

Długotrwała współpraca z Suport co dzień utwierdza mnie w przekonaniu, że wybrałem najlepszą firmę, bo zawsze mogę liczyć na fachową i szybką pomoc ze strony pracowników Suport
Gorąco polecam Suport!

podpis mniejszy fermag

Jerzy Guzy JFG

 

baner

Po uruchomieniu strony internetowej dla swojej firmy, potrzebowałem także nowych klientów, którzy dotrą do mojej oferty poprzez Internet.

Dlatego też, ze względu na wcześniejszą udaną współpracę, zleciłem ludziom z firmy SUPORT reklamę w Google. Dzięki tej kampanii zdobyłem tylu klientów, że jestem przekonany, iż kampania zarobiła na siebie.

Dodatkowo była ona prowadzona w sposób profesjonalny i bardzo aktywny - mogłem liczyć na stały kontakt z osobami odpowiedzialnymi za moją kampanię i ulepszenia, np. słów kluczowych, za pomocą których Internauci wyszukiwali moją ofertę.

Zdecydowanie polecam usługi SUPORT firmom, które chcą zdobywać klientów przez Internet.

podpis

Grzegorz Mikunda NACZEPY24 SP. Z O.O.

 

banernaczepy

Już od 2 lat korzystam z usług firmy Suport. Ich specjaliści pomagają mi zdobywać klientów przez Internet.

Prowadzą moja stronę www, dbają o kampanie reklamowe w Google - linki sponsorowane i pozycjonowanie.

Oprócz tego mogę liczyć na ich pomoc w przy ulepszaniu skuteczności strony. Na przykład dzięki zaproponowanym przez nich udoskonaleniom na mojej stronie www jestem w stanie stwierdzić, które zapytania wysyłane przez klientów pochodzą z Google, a które z innych miejsc gdzie się reklamuję.

Jestem osobą dociekliwą i pomysłową. Dlatego nieraz sam proponuję różne udoskonalenia w reklamie. Zawsze mogę liczyć na opinię specjalistów z Suport, a jeśli mój pomysł ma sens, na jego wprowadzenie w życie.

Grzegorz Mikunda - Naczepy24 Sp. z.o.o.

podpismik

 

Jarosław Janduda

Usługa hostingu, z której korzystałem zanim skorzystałem z usług Niebieski.net, nie spełniała moich oczekiwań. Większość e-maili, jakie dostawałem dotyczyła awarii. Potrzebowałem zmiany na bezawaryjny serwer.

Skorzystałem z hostingu Niebieski.net i dotychczasowy efekt współpracy spełnia moje wymagania.

Do tej pory wszystko jest załatwiane od ręki, piszę e-maila i po paru godzinach jest po sprawie. No i nie mam żadnych wiadomości typu: "awaria techniczna, robimy co możemy". Do tego bardzo miła i serdeczna obsługa, nawet gdy zadaję jakieś banalne pytania, nikt nie wzdycha, tylko cierpliwie wyjaśnia o co chodzi. Najbardziej podoba mi się to, że np. zadaję pytanie typu: czy możecie dla mnie zrobić to lub tamto? I otrzymuje odpowiedź: już wszystko załatwione :) Jeszcze nie korzystam w 100% z możliwości i z zasobów hostingu, ale jak do tej pory, od strony technicznej, wszystko działa bez zarzutu. Za całokształt, w skali od 1 do 10, daję 10 :)

Jarosław Janduda

podpisJJ m

Google+